MOHHO.pl to sklep internetowy z sukienkami. Sukienki w naszej kolekcji mają jedną wspólną cechę - są wyjątkowe. Każda z sukienek w naszym sklepie online ma w sobie coś szczególnego i niepowtarzalnego, bo MOHHO.pl to wyjątkowe sukienki

Szczycimy się tym, że nasze sukienki były polecane przez blogerki modowe
w tym przez jeden z najpopularniejszych blogów modowych w Polsce MakeLifeEasier.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Ulubione sukienki klientek sklepu internetowego MOHHO.pl
Sukienka czerwona kokardy rozkloszowana
Sukienka czerwona kokardy rozkloszowana
139,90 zł 89,90 zł
Reklamacje wymiana i zwroty

Wymiana na inny rozmiar lub model

 

W przypadku wymiany towaru, należy dokonać zwrotu towaru wraz z odstąpieniem od umowy oraz zakupić i opłacić nowe zamówienie z innym rozmiarem.

Reklamacje

 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami adres e mail mohho.collections@o2.pl 

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
  2. ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: kontakt@mohho.pl

Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, plam, naderwań być wolny od zapachów - każdy element musi być kompletny, towar dostarczony w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Pobierz arkusz odstąpienia od umowy ,dostępny poniżej 
  2. Odeślij zakupiony produkt w stanie niezmienionym ( adres na stronie o Nas) 
  3. Dołącz do przesyłki wypełnioną kartę odstąpienia od umowy, w której zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy. Bez tej karty nie będą uwzględniane zwroty. Karta zwrotu zostanie ci przesłana mailem wraz informacją o wysłania przesyłki do Ciebie - wzór karty poniżej.
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Po czy na podany na karcie zwrotu numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy, bez kosztów za wysyłkę. 

 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania, np. ślady pudru itp.oraz braku odstąpienia od umowy), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7-dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

 

Uwaga ! Towar po zwrocie jest dokładnie sprawdzany, prosimy nie wysyłać towarów, które były użytkowanie lub zostały uszkodzone. Nie zostaną one przyjęte do zwrotu. 

 

Prosimy nie wysyłać zwrotów za pośrednictwem InPost oraz Pocztex (docierają z dużym opóźnieniem co znacznie przedłuża czas zwrotu towaru i pieniędzy na konto). Polecamy dokonywać zwrotów za pomocą usługi Paczka priorytet Poczty Polskiej. 

 

 

 


 


 

W przypadku niedopasowania - niezadowolenia z zakupionego towaru, zawsze można dokonać zwrotu. Wysyłki należy dokonać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.


Podstawą do przyjęcia zwrotu jest dołączenie wypełnionego odstąpienia od umowy w wersji papierowej. Bez wypełnionego odstąpienia od umowy zwroty nie będą przyjmowane. 

 

OŚWIADCZENIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

IMIĘ                             
NAZWISKO                            
                           
ULICA / NUMER                            
                           
KOD POCZTOWY      -         
MIASTO                            
NUMER ZAMÓWIENIA - SKLEP                      
                       
DATA ZAKUPU      -       -           
DATA OTRZYMANIA TOWARU      -       -           
 
NUMER KONTA BANKOWEGO DO ZWROTU KOSZTÓW
                                                   
 
ZESTAWIENIE ZWRACANYCH PRODUKTÓW
lp

NAZWA TOWARU

ILOŚĆ CENA

 

1

     
2      
3      
4      
5      

 

ŁĄCZNA WARTOŚĆ

 
 
Znane mi są warunki odstąpienia od umowy określone w regulaminie sklepu
DATA I CZYTELNY PODPIS KUPUJĄCEGO
……………………………………………………………………………………
Adres do zwrotu: MOHHO.Collections ul. Rzemieślnicza 22/12  67-200 Głogów

 

 


 


 

 

 

 

  

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl